About us

Chalupa pod strání ubytování Telec
We offer you a comfortable accommodation in the beautiful part of Czechmoravian highland, in the northeast part of the highlands Žďárské vrchy.This area is the favourite target for nature lovers, cyclists and attracts everybody, who wants to spend their peaceful holiday on the fresh air, surrounded by beautiful nature.

Accomodation

Kapacita ubytování je ideální pro 2 – 4 hosty. K tomuto účelu slouží dva samostatné dvoulůžkové pokoje. Každý pokoj je vybaven dvoulůžkovou postelí, dvěma nočními stolky, dvěma křesílky a šatní skříní. Možnost jedné přistýlky (matrace) za poplatek, a to pouze po předchozí domluvě.

A separate bathroom with a shower, a sink and a toilette for both bedroom is nearby.

The blankets, towels and basic hygiene needs are included.

V přízemí mají hosté pro sebe dále k dispozici velkou společenskou místnost s krbem, kde je umístěna rychlovarná konvice, lednice a mikrovlnná trouba. Z této místnosti lze vyjít do atria, ve kterém je umístěn venkovní bazén.

Facilities

Venkovní bazén, společenská místnost, jídelna, lednice, mikrovlnná trouba, WIFI, obsáhlá knihovna, možnost úschovy vlastních kol, parkování na pozemku, vnitřní a venkovní krb i možnost posezení u venkovního ohniště.

Boarding

Our accommodation is based on B&B - the breakfast is included.
Hostům podáváme ke snídani bílé pečivo, máslo, sýry, uzeniny, džus, čaj nebo kávu, domácí koláč a podle přání míchaná nebo vařená vejce.  Pokud máte speciální potřeby ohledně alergií, nebo jiná dietní omezení, kontaktujte nás, prosím, předem.

doplňUJÍCÍ INFORMACE

Vchod i objekt je sdílen s majiteli.
Koupelna je společná pro Pokoj 1 a Pokoj 2.
Kuchyň není hostům k dispozici.

Upozornění

Accommodation is not suitable for allergy sufferers to cats.
Prosíme hosty o ubytování bez domácích mazlíčků.

Chalupa pod strání ubytování Telecí

Chalupa pod strání ubytování Telecí a a a a a a a a. A a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a .A a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a .A a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a .A a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a .A a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a .

. .